Каталог Сумских сайтов. Товары и услуги г. Сумы. Фирмы г. Сумы. Турагентства г. Сумы. Гостиницы Сум. Агентства недвижимости г. Сумы. 

Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ»

: Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ»
Категории:
Описание:Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ» Відпочити від міської метушні, відновити фізичні сили і побути з природою наодинці. Все це Ви можете відчути насобі, лише 40 хвилин від міста. І Ви опиняєтеся в лісі, дихайте цілющим повітрям і насолоджуєтеся первозданної тишею. Вам не будуть набридати сусіди і проїжджаючі машини. Тільки Ви і природа - 24 години на добу. У нас Ви можете поправити здоров'я, як своє, так і дітей - парним молоком прямо з-під корови з натуральним медом, зібраним з розташованої поруч пасіки.
Полное описание:

Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ» Відпочити від міської метушні, відновити фізичні сили і побути з природою наодинці. Все це Ви можете відчути насобі, лише 40 хвилин від міста. І Ви опиняєтеся в лісі, дихайте цілющим повітрям і насолоджуєтеся первозданної тишею. Вам не будуть набридати сусіди і проїжджаючі машини. Тільки Ви і природа - 24 години на добу. У нас Ви можете поправити здоров'я, як своє, так і дітей - парним молоком прямо з-під корови з натуральним медом, зібраним з розташованої поруч пасіки. 19 км. від м. Суми, на території Краснопільського району, між селами Барилівка і Грунівка. (Суми-Баранівка-Чернеччина-Вільшанка-Барилівка). Проїзд: 2км. за Барилівка, в'їжджаємо в ліс, на асфальті намальована біла стрілка вправо, з'їзд на грунтовку. Огинаємо гору, близько 80 метрів і в'їжджаємо на територію "Грунівськоі Січі".

Районы Сумской области: Краснопольский, Сумской
Оценка модератора: Нет
Оценка пользователей: Нет
Переходов на сайт:2556
Переходов с сайта:0
Телефон:+38 (050) 738-05-41
Комментарии:
Комментариев нет

Добавить свой комментарий:

Имя:

E-Mail адрес:

Комментарий:

Ваша оценка:

Введите число, которое Вы видите на картинке: