Каталог Сумских сайтов. Товары и услуги г. Сумы. Фирмы г. Сумы. Турагентства г. Сумы. Гостиницы Сум. Агентства недвижимости г. Сумы. 

Сумський історичний портал

: Сумський історичний портал
Категории:
Описание:Сумський історичний портал створений як об'єднання історичних, архівних, краєзнавчих, бібліотечних та інших ресурсів області. Власне, йдеться не лише вузько про Сумщину чи прилеглі території сусідніх областей, пов'язаних з нами спільною історичною долею. Мова йде про удоступнення історичних джерел, в першу чергу архівних, широке використання їх людьми в різних куточках світу (адже інтернет-ресурс не може бути тільки обласним чи районним). Це надзвичайно актуально для українського постколоніального та посттоталітарного суспільства, досі ментально хворого після політичних потрясінь ХХ століття, для відновлення родинних зв'язків і родинної пам'яті.
Полное описание:
Історичні джерела дозволять українському громадянському суспільству сформувати більш об'єктивне бачення минулого, й таким чином допоможуть краще зрозуміти сьогодення й приймати обґрунтовані рішення в майбутньому.

Де б не були знайдені джерела з історії України чи Сумщини зокрема – вони одразу ставатимуть надбанням широких кіл користувачів: від аматорів до професійних істориків.

Оценка модератора: Нет
Оценка пользователей: Нет
Переходов на сайт:596
Переходов с сайта:0
Комментарии:
Комментариев нет

Добавить свой комментарий:

Имя:

E-Mail адрес:

Комментарий:

Ваша оценка:

Введите число, которое Вы видите на картинке: